Agility + pasterstwo: Magda Łabieniec i Karolina Walczak

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Agility + pasterstwo: Magda Łabieniec i Karolina Walczak

2 czerwca - 6 czerwca

👩‍🏫 INSTRUKTORKI: Magda Łabieniec i Karolina Walczak
📅 KIEDY: 2-6 czerwca 2023 r.
🗺️ GDZIE: Psi Domek, Jednorożec, woj. mazowieckie

🖊️ Zapisy następują poprzez wypełnienie formularza dostępnego na naszej stronie. Będziemy pisać szczegółowe maile do osób, które dostały się na obóz. Przypominamy, że pierwszeństwo mają osoby, które już u nas były.

ZAKWATEROWANIE
Uczestnicy będą kwaterowani w dwuosobowych domkach lub pokojach wyposażonych w łazienkę. Dla wszystkich dostępna jest też w pełni wyposażona kuchnia. Teren jest ogrodzony i są zapewnione miejsca do parkowania. Naokoło znajdują się pola i lasy do spacerów, a 3 km dalej rzeka Orzyc.
📋 PLAN OBOZU: Pierwszy dzień zaczniemy o godzinie 15 zajęciami pasterskimi. Przez 3 kolejne dni każdy uczestnik będzie miał zajęcia i z Magdą i z Karoliną. Ostatniego dnia będą tylko zajęcia agility.
🎥  Zobacz koniecznie film pokazujący nasz ośrodek i okolice – obejrzyj film.
O INSTRUKTORKACH:

AGILITY
Magda Łabieniec

Magda agility trenuje już 15 lat, a przygodę ze szkoleniem psów zaczęła jeszcze wcześniej (posłuszeństwo sportowe). Ze wszystkimi czterema psami (Ava, Mia, Issi, Elfie) doszła do najwyższej klasy wyszkolenia A3 i reprezentowała Polskę na najważniejszych międzynarodowych zawodach: Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy, FMBB. Na co dzień prowadzi zajęcia w Klubie Agility GO! w Borowinie pod Warszawą. Przykłada dużą wagę do świetnego wyszkolenia psa, tak aby pracował samodzielnie i pomagał przewodnikowi na torze. Przewodników z kolei uczy myślenia o liniach psa na torze i dobrego planowania biegu.
Drużynowy Mistrz Świata Large 2017
Mistrz Polski Small 2019
II vice Mistrz Polski Large 2017
Winner International Agility Poodle Small 2019
1 lokata w finale Lord of the Winter IV. 2019/2020
1 lokata w finale Lord of the Winter I. 2019/2020

PASTERSTWO
Karolina Walczak o sobie:

Zajmuję się głównie psami pracującymi w stylu tradycyjnym, czyli wszystkie rasy pasterskie. Sama przez kilka lat pracowałam z moim Sheltie w gospodarstwie przy kilku tysiącach gęsi i kilkudziesięciu owcach. Najbardziej lubię pracę farmerską, od moich psów oczekuję posłuszeństwa i inicjatywy, ja natomiast chętnie pomagam im w każdym trudnym momencie 🙂 .
Startowałam w zawodach pasterskich według różnych regulaminów i w różnych konkursach. Z moją starszą suczką Sheltie – Bellą startujemy również w zawodach dla Border collie klasy 1, zwykle zajmując czołowe lokaty. W zeszłym roku wraz z już wspomnianą Bellą i jej synem Branem zostałam zaproszona do USA, gdzie odbyliśmy wspólnie 20 startów (w ciągu 5 dni trialowych), w najwyższej klasie, według regulaminu AHBA. Każdy start owocował czołowymi lokatami w danej klasie oraz 5-cio krotnym uzyskaniem najlepszego wyniku dnia oraz 3 x wynik rezerwowy. Do tego kilka startów w zawodach FCI, poczynając od zdawania testów pracy HWT, po najwyższą klasę, osiągając czołowe lokaty. Oba Sheltie w roku 2018 spełniły wymagania do tytułu Championa American Herding Breed Association!
Od 2018 zaczęłam pracę ze swoim własnym border collie, suką Nell pochodzącą z Anglii, choć zarzekałam się, że bordera mieć nie będę.
Tu parę filmików z pracy Karoliny:
https://web.facebook.com/SabshaiDogs/videos/319494908610216/
https://web.facebook.com/SabshaiDogs/videos/2154687111484475/
https://web.facebook.com/SabshaiDogs/videos/2146430632310123/
https://web.facebook.com/SabshaiDogs/videos/2182356528717533/
Więcej o Karolinie i jej psach można poczytać na stronie https://plsheepdogs.wixsite.com/sabshai

Szczegóły

Początek:
2 czerwca
Koniec:
6 czerwca
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Psi Domek

Miejsce wydarzenia

Psi Domek
Władysława Grabskiego 1
Jednorożec, 06-323 Poland
+ Google Map
Telefon:
+48 501 626 451
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia