Dogfrisbee: warsztaty z Anią Radomską i Albertem

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dogfrisbee: warsztaty z Anią Radomską i Albertem

18 czerwca 2021 @ 08:00 - 18:00

190PLN
Warsztaty dogfrisbee z Anią Radomską w Psim Domku - 18 czerwca 2021

Mamy coś dla wszystkich miłośników dogfrisbee: jednodniowe warsztaty dogfrisbee z Anią Radomską i Albertem! Dogodne położenie hotelu niedaleko Przasnysza, około 100 kilometrów od Warszawy, oznacza również łatwy dojazd.

O INSTRUKTORACH

Ania to absolwentka Fizjoterapii na AWFie i WUMie, wieloletnia zawodniczka, trenerka i sędzia Dogfrisbee. Jest Mistrzem Polski w kat. Freestyle i Long Distance z 2020, a także Mistrzem Czech w kat. Long Distance z 2020 roku. Prowadzi klub Dogfrisbee PajonkTeam w Warszawie. Albert to zawodnik Ultimate, kilkukrotny halowy Mistrz Polski i Halowy Klubowy Mistrz Europy. Od kilku lat trenuje również Dogfrisbee i staje na podiach ze swoją suczką Iwonką. Ulubioną konkurencją Alberta jest Dartbee (festiwal dokładności) oraz Long Distance w którym liczy się długość rzutu. Przykłada ogromną wagę do dopasowania rzutu do psa, techniki i warunków pogodowych.

PROGRAM

Warsztaty zaczynają się o godzinie 8, a kończą o 18 (albo jak już nikt nie będzie miał siły na więcej ). Zostaną utworzone 2 grupy, które będą pracowały na zmianę z Anią i Albertem.
Będzie gorąco!  Będzie męcząco!

KOSZT 190 ZŁ

Na miejscu oprócz intensywnego treningu zapewniamy napoje ciepłe i zimne oraz toaletę. Jedzenie tym razem jest we własnym zakresie. Nie będzie czasu na obiad i siedzenie przy stole.

ZAPISY

Link do zapisów na jednodniowe warsztaty dogfrisbee 18 czerwca 2021. Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.

WYDARZENIE NA FACEBOOKU

Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku, żeby szybciej być w kontakcie. Dołącz koniecznie – Jednodniowe warsztaty frisbee z Anią Radomską i Albertem!

O OŚRODKU

Psi Domek to ośrodek, który położony jest w Jednorożcu, niewielkiej wsi na skraju Puszczy, nie bez powodu nazywanej Zieloną. Posiadamy duży areał, na którym Twój psi przyjaciel będzie mógł swobodnie bawić się i biegać. Opieka profesjonalistów gwarantuje, że nie zabraknie mu niczego! Mamy też ofertę noclegów dla ludzi, a także różne obozy i szkolenia zwiększające umiejętności uczestników w prowadzeniu psów.

Zobacz koniecznie jak wygląda nasz ośrodek.

Szczegóły

Data:
18 czerwca 2021
Godzina:
08:00 - 18:00
Koszt:
190PLN
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , ,
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/798198367531965

Miejsce wydarzenia

Psi Domek
Władysława Grabskiego 1
Jednorożec, 06-323 Poland
+ Google Map
Telefon:
+48 501 626 451
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia