Obóz dla border collie – Ewa Kiryk

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Obóz dla border collie – Ewa Kiryk

18 czerwca 2023 - 23 czerwca 2023

👩‍🏫 INSTRUKTORKA: Ewa Kiryk
📅 KIEDY: 18-23 czerwca 2023 r.
🗺️ GDZIE: Psi Domek, Jednorożec, woj. mazowieckie
🖊️ Zapisy następują poprzez wypełnienie formularza dostępnego na naszej stronie. Będziemy pisać szczegółowe maile do osób, które dostały się na obóz. Przypominamy, że pierwszeństwo mają osoby, które już u nas były.

 

🏠 ZAKWATEROWANIE
Każdy uczestnik zostanie zakwaterowany w nowym, dwuosobowym domku wyposażonym w łazienkę. Dla wszystkich dostępna jest też w pełni wyposażona kuchnia. Teren jest ogrodzony i są zapewnione miejsca do parkowania. Naokoło znajdują się pola i lasy do spacerów, a 3 km dalej rzeka Orzyc.
Zobacz koniecznie film pokazujący nasz ośrodek i okolice:  https://www.facebook.com/hotel.psidomek/posts/2756057308049196
.

📋 PLAN OBOZU: Pierwszy dzień zaczniemy o godzinie 15. Przez 4 kolejne dni każdy uczestnik będzie miał do ogarnięcia mnóstwo wiedzy i całodziennych treningów. Ostatniego dnia będą tylko zajęcia do południa.

 

Jest skierowany dla każdego, kto chciałby popracować nad poprawą relacji, motywacji lub innymi problemami typowymi dla rasy. Oczywiście będziemy też dłubać elementy z frisbee czy obedience. Wydarzenie jest otwarte dla psów problematycznych, ale zapraszamy też tych, którzy chcą zacząć psie sporty.

Prowadząca: Ewa Kiryk jest absolwentką zootechniki, instruktorem noseworku i psiego fitnessu, wieloletnim zawodnikiem i trenerem psich sportów takich jak agility, obedience, dog frisbee. Trenuje z psami od 15 lat, zdobywając wiele nagród w różnych dziedzinach. Wyniki z ubiegłych lat można znaleźć tutaj: http://forgetfearbc.weebly.com/wyniki.html

Ewa o sobie: Z border collie jestem związana od 13 lat, najpierw trenowałam i startowałam z psami pożyczonymi, a od 10 lat mam już swoje bordery. Od kilku też lat mam swoją hodowlę Forget Fear i szkołę Thinking Dog. Bordery to ,,moja” rasa, znam ich setki. Uwielbiam te skomplikowane i zamknięte a „otwieranie” ich, to dla mnie ogromna satysfakcja. Wiele osób jeździ do mnie setki kilometrów, aby poprawić relację ze swoimi podopiecznymi i zacząć normalnie z nimi żyć.

 

Szczegóły

Początek:
18 czerwca 2023
Koniec:
23 czerwca 2023
Wydarzenie Tagi:
,

Organizator

Psi Domek

Miejsce wydarzenia

Psi Domek
Władysława Grabskiego 1
Jednorożec, 06-323 Poland
+ Google Map
Phone
+48 501 626 451
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia