Obóz dla border collie z Ewą Kiryk

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Obóz dla border collie z Ewą Kiryk

9 czerwca 2022 - 12 czerwca 2022

Bral wolnych miejsc.

.

Jest to kolejny już obóz pod hasłem NO PROBLEM, ale pierwszy w Psim Domku.

INSTRUKTORKA: Ewa Kiryk

Jest skierowany dla każdego, kto chciałby popracować nad poprawą relacji, motywacji lub innymi problemami typowymi dla rasy. Oczywiście będziemy też dłubać elementy z frisbee czy obedience. Wydarzenie jest otwarte dla psów problematycznych.

Prowadząca: Ewa Kiryk jest absolwentką zootechniki, instruktorem noseworku i psiego fitnessu, wieloletnim zawodnikiem i trenerem psich sportów takich jak agility, obedience, dog frisbee. Trenuje z psami od 15 lat, zdobywając wiele nagród w różnych dziedzinach. Wyniki z ubiegłych lat można znaleźć tutaj: http://forgetfearbc.weebly.com/wyniki.html

Ewa o sobie: Z border collie jestem związana od 13 lat, najpierw trenowałam i startowałam z psami pożyczonymi, a od 10 lat mam już swoje bordery. Od kilku też lat mam swoją hodowlę Forget Fear i szkołę Thinking Dog. Bordery to ,,moja” rasa, znam ich setki. Uwielbiam te skomplikowane i zamknięte a „otwieranie” ich, to dla mnie ogromna satysfakcja. Wiele osób jeździ do mnie setki kilometrów, aby poprawić relację ze swoimi podopiecznymi i zacząć normalnie z nimi żyć.

ZAKWATEROWANIE

Uczestnicy będą kwaterowani pojedynczo w dwuosobowych domkach wyposażonych w łazienkę. Dla wszystkich dostępna jest też w pełni wyposażona kuchnia. Teren jest ogrodzony i są zapewnione miejsca do parkowania. Naokoło znajdują się pola i lasy do spacerów, a 3 km dalej rzeka Orzyc.

Zobacz koniecznie film pokazujący nasz ośrodek i okolice:  https://www.facebook.com/hotel.psidomek/posts/2756057308049196

 

CENA od 1440 zł (4 sportowe dni, 3 noclegi, 3 śniadania, 4 obiady, opał na grilla i wiele rozwiązanych problemów)

Szczegóły

Początek:
9 czerwca 2022
Koniec:
12 czerwca 2022

Organizator

Psi Domek

Miejsce wydarzenia

Psi Domek
Władysława Grabskiego 1
Jednorożec, 06-323 Poland
+ Google Map
Phone
+48 501 626 451
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia