Tropienie użytkowe z Bianką Żołędziewską

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Tropienie użytkowe z Bianką Żołędziewską

25 lipca 2023 - 29 lipca 2023

👩‍🏫 INSTRUKTORKA: Bianka Żołędziewska
📅 KIEDY: 25-29 lipca 2023 r.
🗺️ GDZIE: Psi Domek, Jednorożec, woj. mazowieckie

🖊️ Zapisy następują poprzez wypełnienie formularza dostępnego na naszej stronie. Będziemy pisać szczegółowe maile do osób, które dostały się na obóz. Przypominamy, że pierwszeństwo mają osoby, które już u nas były.

 

🏠 ZAKWATEROWANIE
Każdy uczestnik zostanie zakwaterowany w nowym, dwuosobowym domku wyposażonym w łazienkę. Dla wszystkich dostępna jest też w pełni wyposażona kuchnia. Teren jest ogrodzony i są zapewnione miejsca do parkowania. Naokoło znajdują się pola i lasy do spacerów, a 3 km dalej rzeka Orzyc.
.

📋 PLAN OBOZU: Pierwszy dzień zaczniemy o godzinie 13. Przez 3 kolejne dni każdy uczestnik będzie miał zajęcia przed i po południu. Ostatniego dnia będą tylko zajęcia do południa. 

.

🎥 Zobacz koniecznie film pokazujący nasz ośrodek i okolice: https://www.facebook.com/hotel.psidomek/posts/2756057308049196
O INSTRUKTORCE:

A właściwie instruktorka o sobie:

„Jestem Bianka, prowadzę szkołę Jaśniepan Pies. Jestem inżynierem behawiorystyki zwierząt oraz trenerem psów ze szczególną słabością do posłuszeństwa sportowego. Jednak to praca węchowa psów wciągnęła mnie sześć lat temu i trzyma mocno. Prowadzę zarówno zajęcia z tropienia użytkowego jak i nosework. Od 2020 roku prowadzę zajęcia z tropienia użytkowego w Warszawskim oddziale Scent Mind, gdzie też ukończyłam kurs instruktora mantrailingu, ale mogliście mnie spotkać także na seminariach, obozach tropienia czy też próbach PLMT. Prowadzę również zajęcia nosewrok zarówno dla początkujących jak i doświadczonych węszycieli! Prywatnie jestem przewodnikiem mixa wyżła, z którym zaczęłam i ciągle kontynuuję przygodę w tropieniem oraz owczarków kelpie, które pomimo, że nie miały tropić bo były wzięte do obedience, to obaj zaczęli tropić już w szczenięctwie. Było to do przewidzenia, bo tropienie wciąga.”

O TROPIENIU:

Tropienie użytkowe to sport kynologiczny, w którym zadaniem zespołu tropiącego, na który składa się pies oraz jego przewodnik, jest podążanie po śladzie konkretnego pozoranta i odnalezienie go odwzorowując jego trasę przejścia. Dla kogo jest mantrailing? Tropić może każdy pies, który nie ma przeciwskazań do ruchu i jest w stanie zostać w samochodzie w trakcie treningu pomiędzy swoimi wejściami. Większości psom spodoba się także tropienie ze względu na to, że spełnia naturalną dla psów potrzebę węszenia oraz buduje pewność siebie. Najczęściej to przewodnikowi tropienie musi przypaść do gustu, bo tropienie to także bycie pozorantem, ale kto nie lubi poczytać książki w lesie w przyjemny słoneczny dzień? Forma zajęć: psy wychodzą pojedynczo na ślad ułożony zgodnie z wcześniej ustalonym przez trenera celem treningowym, pozwala to na uczestnictwo w zajęciach zespołów na różnych poziomach zaawansowania. W trakcie odpoczynku psa w pokoju lub samochodzie przewodnik psa tropiącego chowa się jako pozorant dla innego zespołu i jego śladem dany zespół będzie podążał.
❤️

Szczegóły

Początek:
25 lipca 2023
Koniec:
29 lipca 2023
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
,

Organizator

Psi Domek

Miejsce wydarzenia

Psi Domek
Władysława Grabskiego 1
Jednorożec, 06-323 Poland
+ Google Map
Phone
+48 501 626 451
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia