Obóz dogfrisbee

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Obóz dogfrisbee

21 lipca - 26 lipca

👩‍🏫 INSTRUKTORZY: Joanna Korbal i Dariusz Zenft
📅 KIEDY: 21-26 lipca 2024 r.
🗺️ GDZIE: Psi Domek, Jednorożec, woj. mazowieckie

🖊️ Zapisy następują poprzez wypełnienie formularza dostępnego na naszej stronie. Będziemy pisać szczegółowe maile do osób, które dostały się na obóz.

 

🏠 ZAKWATEROWANIE
Każdy uczestnik zostanie zakwaterowany w nowym, dwuosobowym domku wyposażonym w łazienkę. Dla wszystkich dostępna jest też w pełni wyposażona kuchnia. Teren jest ogrodzony i są zapewnione miejsca do parkowania. Naokoło znajdują się pola i lasy do spacerów, a 3 km dalej rzeka Orzyc.
.

📋 PLAN OBOZU: Pierwszy dzień zaczniemy o godzinie 14. Plan na pozostałe dni Asia z Darkiem ustalą na miejscu, jak zawsze. Ostatniego dnia będą tylko zajęcia do południa. A co będzie się działo?

* indywidualne sesje z psami ,
* praca na zabawkę, jako przygotowanie psa do dogfrisbee,
* nauka elementów freestyle’owych oraz tworzenie sekwencji – teoria i praktyka,
* nowoczesne techniki nauki skoku, overów, dog catchy oraz flipów z wykorzystaniem hopki,
* freestyle od strony sędziego – czyli co robić, aby wygrywać,
* nauka japońskich metod komunikacji z psem,
* dobry system nagradzania, jako najważniejszy czynnik zwiększania łapalności,
* nauka różnych technik rzutowych (ich trudność będzie dostosowana do poziomu grupy) – prawidłowy chwyt, nachylenie, dobry ruch ręki i praca nadgarstka, właściwa postawa ciała,
* nauka rzutów dystansowych,
* nauka tricków z wykorzystaniem dysków,
* nauka rzutów do overów oraz vaultów,
* regulaminy różnych konkurencji w wersji papierowej oraz do ewentualnego omówienia.

 

O INSTRUKTORACH
Joanna Korbal – dla wszystkich Asia. Instruktor szkolenia psów, behawiorysta, zoopsycholog, czynny zawodnik i instruktor dogfrisbee oraz agility, zawodnik nosework, sędzia dogfrisbee USDDN III-stopnia, sędzia UpDog, Mistrzyni Europy 2016 we freestyle’u, zwyciężczyni finału krajowego DCDC 2016, II-Wicemistrzyni Europy 2017 w Super Pro Toss&Fetch, dwukrotna zdobywczyni tytułu „Sportowca Roku” w latach 2016 i 2017, Mistrzyni Polski i Wicemistrzyni Polski 2018 we freestyle’u, II-Wicemistrzyni Polski 2018 w Super Pro Toss&Fetch, II-Wicemistrzyni Europy 2018 we freestyle’u, Mistrzyni Polski i II-Wicemistrzyni Polski 2019 we freestyle’u, trzykrotna zdobywczyni tytułu „Latającego Psa” roku 2016, 2017 i 2018, założycielka szkoły dla psów oraz klubu sportowego „Dragons” w Poznaniu, a na co dzień studentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Dariusz Zenft jest drugim instruktorem w szkole Dragons.
W 2018 roku ukończył kurs trenerski w „Psiej Wachcie”. Pracuje z psami sportowymi oraz startuje w zawodach od 2018 roku. Ma na swoim koncie kilkadziesiąt sukcesów w dogfrisbee na terenie Europy. Najważniejszym jego tytułem jest zdobycie Wicemistrzostwa Europy w Quadruped w 2019 roku. Od 2022 roku aktywnie trenuje nosework i startuje w zawodach.
Więcej o Asi i Darku, o ich psach i osiągnięciach można poczytać na http://joannakorbal.weebly.com/.

Szczegóły

Początek:
21 lipca
Koniec:
26 lipca
Kategoria Wydarzenie:

Organizator

Psi Domek

Miejsce wydarzenia

Psi Domek
Władysława Grabskiego 1
Jednorożec, 06-323 Poland
+ Google Map
Phone
+48 501 626 451
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia