Hotel

Domki letniskowe oraz pokoje na wynajem dla psów i ich właścicieli

Domki letniskowe

Dla psów i ich właścicieli. Tak, zgadza się, psy są naszymi głównymi klientami.

W naszym Psim Domku mamy 5 nowiutkich, pięknych, małych domków letniskowych oraz 4 całoroczne pokoje. Każdy domek letniskowy jest w innym kolorze. Położone są w wyjątkowo malowniczym miejscu. Widok z okien jest na sad a dalej na łąki, po których biegają przyjazne kozy i owce. To właśnie od naszych kóz mamy mleko, z którego robimy sery i twarożki, podawane na śniadanie. U nas jest tylko domowe jedzenie.
Lokalizacja naszego małego ośrodka jest idealna dla ludzi lubiących wycieczki, bo znajdujemy się na skraju Puszczy Zielonej, lubiących ciszę, bo jesteśmy usytuowani z daleka od wiejskiego rynku i ulic.
W upalne dni Wasi pupile mogą się schłodzić i popływać w rzece Orzyc oddalonej o 3 km. 

Teren, na którym stoją domki letniskowe jest w pełni ogrodzony. Każdy domek letniskowy jest 2 osobowy, ale jedna osoba też może go wynająć. Najważniejsze, aby z człowiekiem przyjechał też pies i co jest istotne, od człowieka nie są pobierane dodatkowe opłaty.
Każdy domek letniskowy ma swoją łazienkę (wc, prysznic i umywalka). Czerwony domek letniskowy ma małżeńskie łóżko, w pozostałych łóżka są pojedyncze. Jest również możliwość wstawienia do domku klatki dla psa, jeżeli istnieje taka potrzeba. Taką klatkę można też pożyczyć na miejscu.
Kuchnia dostępna jest w pomieszczeniu ogólnym w drewnianej altanie. Jeżeli ktoś nie chce naszych ekologicznych śniadań, sam może zostać kucharzem.
Bezpłatny parking znajduje się na terenie posesji.
Domki letniskowe wyglądają już tak i jak widać, psom się podobają. Lato zbliża się dużymi krokami i czas wybrać miejsce na wakacje z psem.

A widok z okna jest taki. Wiosną są to kwitnące jabłonie a jesienią, na wyciągnięcie ręki, pyszne jabłka. Domki letniskowe czekają na psich gości i nie tylko psich.

Ceny

Cena za domek/pokój za 1 noc
pies z 1 osobą       – 170 zł

pies z 2 osobami   – 220 zł

pies z 3 osobami   – 270 zł

 

Cena jednej doby w przypadku minimum 2 nocy

pies z 1 osobą       – 140 zł

pies z 2 osobami   – 200 zł

pies z 3 osobami   – 250 zł

Zameldowanie od godz 14
Wymeldowanie do godz 11.

 

 

Jak dokonać rezerwacji
Istnieje możliwość wcześniejszej rezerwacji miejsca oraz terminu pobytu w Psim Domku. Zgłoszenia zamiaru rezerwacji należy dokonać w formie e-mail na adres: psidomek.jednorozec@gmail.com

Rezerwacja następuje po potwierdzeniu przez Wykonawcę, w formie zwrotnego e-mail do Klienta, możliwości dokonania rezerwacji i uiszczeniu przez Klienta całości opłaty rezerwacyjnej. Zapłata opłaty rezerwacyjnej powinna nastąpić w terminie trzech dni od dnia potwierdzenia możliwości dokonania rezerwacji. Nieuregulowanie opłaty rezerwacyjnej, we wskazanym powyżej terminie, skutkuje brakiem rezerwacji.
Wysokość opłaty rezerwacyjnej ustalana jest indywidualnie z Klientem. Opłata rezerwacyjna nie stanowi zadatku lecz kaucję na zabezpieczenie.
W przypadku rezygnacji Klienta z przyjazdu, opłata rezerwacyjna nie podlega zwrotowi.