Hotel

Hotel dla psów i ludzi niedaleko Warszawy | Psi Domek

Domki letniskowe oraz pokoje na wynajem

Domki letniskowe

Dla psów i ich właścicieli. Tak, zgadza się, psy są naszymi głównymi klientami.

W naszym Psim Domku mamy 5 nowiutkich, pięknych, małych domków letniskowych oraz 2 całoroczne pokoje. Każdy domek letniskowy jest w innym kolorze. Położone są w wyjątkowo malowniczym miejscu. Widok z okien jest na sad a dalej na łąki, po których biegają przyjazne kozy i owce. A całego towarzystwa pilnuje, leciwy już koń. To właśnie od naszych kóz mamy mleko, z którego robimy sery i twarożki, podawane na śniadanie. U nas jest tylko domowe jedzenie.
Lokalizacja naszego małego ośrodka jest idealna dla ludzi lubiących wycieczki, bo znajdujemy się na skraju Puszczy Zielonej, lubiących ciszę, bo jesteśmy usytuowani z daleka od wiejskiego rynku i ulic.
W upalne dni Wasi pupile mogą korzystać ze specjalnie dla nich, przygotowanych basenów. A jeżeli to za mało, to 3 km dalej płynie rzeka Orzyc i można do niej dojść wśród pól albo podjechać samochodem.

Teren, na którym stoją domki letniskowe jest w pełni ogrodzony. Każdy domek letniskowy jest 2 osobowy, ale jedna osoba też może go wynająć. Najważniejsze, aby z człowiekiem przyjechał też pies i co jest istotne, od psa nie są pobierane dodatkowe opłaty.
Każdy domek letniskowy ma swoją łazienkę (wc, prysznic i umywalka). Czerwony domek letniskowy ma małżeńskie łóżko, w pozostałych łóżka są pojedyncze. Jest również możliwość wstawienia do domku klatki dla psa, jeżeli istnieje taka potrzeba. Taką klatkę można też pożyczyć na miejscu.
Kuchnia dostępna jest w pomieszczeniu ogólnym w drewnianej altanie. Jeżeli ktoś nie chce naszych ekologicznych posiłków, sam może zostać kucharzem.
Bezpłatny parking znajduje się na terenie posesji.
Domki letniskowe wyglądają już tak i jak widać, psom się podobają. Lato zbliża się dużymi krokami i czas wybrać miejsce na wakacje z psem.

A widok z okna jest taki. Wiosną są to kwitnące jabłonie a jesienią, na wyciągnięcie ręki, pyszne jabłka. Domki letniskowe czekają na psich gości i nie tylko psich.

Ceny

Cena za domek za 1 noc
1 osoba poza sezonem – 110 zł | w sezonie – 140 zł
2 osoby poza sezonem – 150 zł | w sezonie – 170 zł
3 osoby poza sezonem – 170 zł | w sezonie – 190 zł

 

Cena za domek za minimum 2 noce
1 osoba poza sezonem – 70 zł | w sezonie – 90 zł
2 osoby poza sezonem – 100 zł | w sezonie – 120 zł
3 osoby poza sezonem – 130 zł | w sezonie – 150 zł


Zameldowanie od godz 14
Wymeldowanie do godz 11.


Śniadanie płatne dodatkowo – 20 zł. Produkty pochodzą z naszego gospodarstwa i są w pełni ekologiczne. Serwujemy mleko od naszych kóz, jak również ser podpuszczkowy i twarożek. W sezonie mamy pyszne warzywa a pomidory smakują jak nigdzie indziej.
Istnieje możliwość zamówienia obiadów i kolacji.


W przypadku grupowych rezerwacji istnieje możliwość negocjacji ceny.

sezon – wakacje, ferie, Boże Narodzenie, Wielkanoc, długi weekend majowy i Boże Ciało.


Jak dokonać rezerwacji
Istnieje możliwość wcześniejszej rezerwacji miejsca oraz terminu pobytu w Psim Domku. Zgłoszenia zamiaru rezerwacji należy dokonać w formie e-mail na adres: hotel@psidomek.pl

Rezerwacja następuje po potwierdzeniu przez Wykonawcę, w formie zwrotnego e-mail do Klienta, możliwości dokonania rezerwacji i uiszczeniu przez Klienta całości opłaty rezerwacyjnej. Zapłata opłaty rezerwacyjnej powinna nastąpić w terminie trzech dni od dnia potwierdzenia możliwości dokonania rezerwacji. Nieuregulowanie opłaty rezerwacyjnej, we wskazanym powyżej terminie, skutkuje brakiem rezerwacji.
Wysokość opłaty rezerwacyjnej ustalana jest indywidualnie z Klientem. Opłata rezerwacyjna nie stanowi zadatku lecz kaucję na zabezpieczenie.
W przypadku rezygnacji Klienta z przyjazdu, opłata rezerwacyjna nie podlega zwrotowi.