Hotel dla psów

Hotel dla psów z dużym ogrodzonym wybiegiem – Puszcza Zielona, Kurpiowska, Przasnysz, Ostrołęka, Ciechanów, Nidzica.

Wyjazd na wczasy komplikuje się, jeśli mamy czworonożnego przyjaciela. Nie sposób zostawić go samego w domu, nie zawsze też znajdziemy kogoś, kto się nim zaopiekuje, a większość ośrodków – czy to w kraju, czy za granicą – nie dopuszcza możliwości wypoczynku ze zwierzęciem. Jest jednak na to sposób.

Jeśli nie masz co zrobić ze swoim zwierzakiem na czas wyjazdu, zawsze możesz postawić na dobry hotel dla psów. Psi Domek to ośrodek, który położony jest w Jednorożcu, niewielkiej wsi na skraju Puszczy Kurpiowskiej, nie bez powodu nazywanej też Zieloną. Posiadamy duży areał, na którym Twój psi przyjaciel będzie mógł swobodnie bawić się i biegać. Opieka profesjonalistów gwarantuje, że nie zabraknie mu niczego.

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę? Przede wszystkim masz pewność, że o Twojego czworonożnego przyjaciela zadbają ludzie, którzy kochają zwierzęta i wiedzą, jak się z nimi obchodzić. Dogodne położenie hotelu niedaleko Przasnysza, około 100 kilometrów od Warszawy, oznacza również łatwy dojazd. Poza tym, jeśli zależy Ci na ośrodku z dużym wybiegiem i z basenem, to Psi Domek jest właśnie takim miejscem.

To jednak nie wszystko – oprócz psiego hotelu dysponujemy również domkami letniskowymi. Dlatego też, jeśli szukasz miejsca, w którym mógłbyś zatrzymać się ze swoim psem, to nasza oferta jest idealna dla Ciebie. Moc atrakcji zarówno dla czworonoga, jak i dla właścicieli zapewni zajęcia na całe dnie. Wokół Psiego Domku można bowiem znaleźć nie tylko malownicze lasy jagodowe i grzybowe, rzekę Orzyc, która wkrótce ma być zagospodarowana pod cele turystyczne, ale także dużą przestrzeń, na której będzie można poszaleć ze zwierzakiem, rzucając mu frisbee, trenując agility i bawiąc się na wiele innych sposobów.

Jeśli więc czeka Cię podróż, w którą nie możesz zabrać swojego psa, a nie masz nikogo, komu mógłbyś powierzyć nad nim opiekę – postaw na hotel Psi Domek. U nas Twój zwierzak będzie mógł zapomnieć o stresie związanym z rozłąką z właścicielem, a o jego dobro zadbają profesjonaliści. Możesz też przyjechać z psem na wczasy – gwarantujemy komfortowe zakwaterowanie, duży wybieg dla Twojego pupila i mnóstwo innych atrakcji!