Zapisy na szkolenia i obozy – sezon 2024

SEZON 2024

W 2024 zapraszamy Was już od maja na nasze obozy i szkolenia! Serdecznie zapraszamy także do kontaktu osoby zainteresowane przyjazdem grupą zorganizowaną.

TERMINARZ

Zawsze aktualna rozpiska planowanych szkoleń dostępna jest na naszej stronie - w zakładce wydarzenia.

ZAKWATEROWANIE

Posiadamy całoroczne pokoje z prywatnymi łazienkami, a także wygodne dwuosobowe, drewniane domki letniskowe z łazienką z WC. To w nich można poczuć prawdziwy letniskowy klimat. Każdy domek letniskowy jest w innym kolorze.

OKOLICA I PARKING

Bliskie położenie Puszczy Zielonej zdominowanej przez lasy grzybowe i jagodowe, a także malownicze okolice rzeki Orzyc. Dla wygody naszych gości oferujemy w cenie parking, na którym można bezpiecznie zostawić samochód.

Liczba miejsc ograniczona

Na każde wydarzenie jest ograniczona liczba miejsc, a skuteczna rezerwacja miejsca oznacza opłacenie pełnej opłaty rezerwacyjnej.

Zainteresowany OBOZEM?
Wypełnij FORMULARZ ZAPISOWY

  1. W formularzu widoczne są jedynie obozy na które zbieramy zapisy.
  2. Po wypełnieniu formularza otrzymasz potwierdzenie jeżeli znalazłaś/eś się w ramach limitu miejsc. Dostaniesz instrukcję co do płatności i wysokości opłaty rezerwacyjnej.
  3. Od tego momentu masz 3 dni na wpłacenie pierwszej raty opłaty rezerwacyjnej.
  4. W przypadku braku płatności w ciągu 3 dni – zostajesz wykreślona/y z listy osób zainteresowanych i miejsce otrzymuje kolejna zapisana osoba.

a. Wykonawca – Dominika Howeryng prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Dominika Howeryng Psi Domek z siedzibą w Jednorożcu

b. Klient – osoba zawierająca z Wykonawcą umowę o świadczenie usług.

c. Umowa – umowa o świadczenie usług zawarta między Klientem a Wykonawcą określająca odpłatne świadczenia realizowane przez Wykonawcę na rzecz Klienta.

d. Opłata rezerwacyjna – opłata z tytułu rezerwacji miejsca oraz terminu szkolenia.

1. Rezerwacja następuje po potwierdzeniu przez Wykonawcę, w formie e-mail do Klienta, możliwości dokonania rezerwacji poprzez uiszczenie przez Klienta pierwszej raty opłaty rezerwacyjnej. 

Zapłata pierwszej raty opłaty rezerwacyjnej powinna nastąpić w terminie 3 dni od dnia potwierdzenia możliwości dokonania rezerwacji. 

Zapłata drugiej raty opłaty rezerwacyjnej powinna nastąpić w terminie do 35 dni od dnia potwierdzenia możliwości dokonania rezerwacji. 

Zapłata trzeciej raty opłaty rezerwacyjnej powinna nastąpić najpóźniej 30 dni przed datą rozpoczęcia obozu. 

Nieuregulowanie pierwszej raty opłaty rezerwacyjnej we wskazanym powyżej terminie, skutkuje brakiem rezerwacji. Nieuregulowanie drugiej lub trzeciej raty opłaty rezerwacyjnej we wskazanym powyżej terminie, skutkuje anulowaniem rezerwacji a wpłacona pierwsza lub druga rata opłaty rezerwacyjnej nie podlega zwrotowi.

2. Wysokość opłaty rezerwacyjnej ustalana jest zależnie od rodzaju szkolenia. Opłata rezerwacyjna nie stanowi zadatku lecz kaucję na zabezpieczenie.

3. Mailowe potwierdzenie rezerwacji przez Wykonawcę jest umową zawartą pomiędzy Wykonawcą a Klientem.

4. Zgodnie z umową:

i – opłata rezerwacyjna nie podlega zwrotowi,

Ii – do 30 dni przed rozpoczęciem szkolenia Klient może zrezygnować z udziału w szkoleniu bez dodatkowych kosztów, stanowiących resztę ceny za szkolenie. Po tym terminie Klient zobowiązany jest uiścić pełną opłatę za szkolenie.

5. Na każdym etapie Wykonawca wyraża zgodę na odsprzedanie zarezerwowanego przez Klienta miejsca na szkolenie osobie trzeciej, pod rygorem poinformowania o tym fakcie Wykonawcy w celu zawarcia umowy z osobą trzecią,

6. Wszystkie informacje udostępniane na stronie internetowej: www.psidomek.pl nie stanowią oferty w rozumieniu przepisu art. 66 Kodeksu cywilnego lecz zaproszenie do zawarcia umowy, o którym stanowi przepis art. 71 Kodeksu cywilnego.

Zainteresowany POBYTEM INDYWIDUALNYM?
ODEZWIJ SIĘ DO NAS!

OPINIE NASZYCH GOŚCI

Lubię Psi Domek za: trening psich sportów, rozwijanie pasji moich psów, relaks w sadzie na hamaku, nocne rozmowy na psie tematy przy ognisku, spektakularne jedzenie: warzywa z ogrodu, własne sery, pyszne obiady. Wracamy zawsze kiedy tylko możemy!
Asia i psy z Tylic
Zbrosława, Katya, Bren, Rita czyli Tylice Dogs Hodowla Jack Russell Terrier
Można się tu czuć swobodnie jak u siebie, a i jedzonko jest pyszne jak w domu (a przy okazji bardzo zdrowe). Osoba, której powierzane są psy do opieki, to ktoś, do kogo mam pełne zaufanie. Zna się na psach, rozumie ich potrzeby i sposób w jaki myślą!
EWA i ARYA