Warsztaty pasterskie z Mirkiem Grzecznym

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warsztaty pasterskie z Mirkiem Grzecznym

17 maja - 19 maja

👩‍🏫 INSTRUKTOR: Mirosław Grzeczny

📅 KIEDY: 17-19 maja 2024 r.

🗺️ GDZIE: Psi Domek, Jednorożec, woj. mazowieckie

🖊️ Zapisy następują poprzez wypełnienie formularza dostępnego na naszej stronie.

$$ 1190 zł

 

🏠 ZAKWATEROWANIE
Każdy uczestnik zostanie zakwaterowany w pokoju z łazienką. Dla wszystkich dostępna jest też w pełni wyposażona kuchnia. Teren jest ogrodzony i są zapewnione miejsca do parkowania. Naokoło znajdują się pola i lasy do spacerów, a 3 km dalej rzeka Orzyc.

📋 PLAN WARSZTATÓW: Pierwszy dzień, piątek, zaczniemy z samego rana. W cenie obozu jest również nocleg z czwartku na piątek, abyście nie musieli jechać do nas ciemną nocą. Całą sobotę i pół niedzieli, bez względu na pogodę, będą treningi. Ich długość i częstotliwość będzie dopasowana do potrzeb psa. Będą rozmowy, wykłady i analizy. Każdy dostanie dużą dawkę wiedzy i świeżego powietrza. Zapraszamy psy, które miały już kontakt z owcami i wiecie, że chcą pracować. Macie szansę na przygotowanie się do zawodów, albo przećwiczenie trudnych elementów pod czujnym okiem profesjonalisty. To będą trzy bardzo intensywne dni.

 

 

Tak o sobie pisze prowadzący :
Od dobrych kilku lat przygotowuje psy do pracy pasterskiej . Do każdego psa podchodzę indywidualnie, wg jego możliwości, charakteru i tempa uczenia się.
Jestem jedną z niewielu osób w Polsce, które przygotowały swojego border collie z linii show do najwyżej klasy FCI IHT 3 oraz ISDS Open.
Z moimi psami wielokrotnie startowałem w trialach osiągając bardzo dobre rezultaty. Kilka razy wygrałem zawody open i wielokrotnie stawałem na „pudle”. Z moimi psami jesteśmy finalistami kilku zawodów double gather. Wywalczyliśmy kwalifikacje na Continental. Nie boje się wyzwań, dlatego często „biegamy” w trialach trudnych.
Lubię szkolić psy i jeżeli będę mógł komuś pomóc z chęcią to zrobię.

Szczegóły

Początek:
17 maja
Koniec:
19 maja
Kategoria Wydarzenie:

Organizator

Psi Domek

Miejsce wydarzenia

Psi Domek
Władysława Grabskiego 1
Jednorożec, 06-323 Poland
+ Google Map
Phone
+48 501 626 451
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia