Nasze psy

Hotel dla psów i ludzi niedaleko Warszawy | Psi Domek

NONA BAFRA

Hodowla border collie

NASZE PSY

Sport

Banjo jest psem sportowym. Ma ogromną motywację do pracy, kocha obedience co przekłada się na jego wyniki. Jak jest w pracy, to świat zewnętrzy dla niego nie istnieje. Fantastycznie się koncentruje, nawet w trudnych warunkach i ma rewelacyjny aport. Jest delikatny, wrażliwy, miękki i nie lubi presji. Wymaga od człowieka dużej samokontroli, ale dzięki temu jest gotowy zrobić wszystko o co się go poprosi. Bardzo łatwo się z nim pracuje, szybko się uczy i chce się uczyć. 

Obedience: klasyfikacja do A3. 

Charakter

Uwielbia ludzi, każdy jest jego przyjacielem, a największym ten, który głaszcze. Bardzo lubi dzieci, co pokazał na gościnnych występach w przedszkolu. Psy toleruje, ale bawi się tylko w swoim stadzie. Nie jest agresywny, nie boi się fajerwerków, nie jest hałaśliwy i nie lubi spać na kanapie. Jest bardzo zrównoważony, nie stwarza żadnych problemów i nie ma żadnych złych popędów. Pies ideał. Mam nadzieję, że taki charakter i zdrowie będzie przekazywał swojemu potomstwu.

Rodowód

Banjo jest synem Nony. Jest też pierwszym reproduktorem w naszej hodowli border collie. 

Wymiary

Czarny tricolor, włos półdługi

Wysokość w kłębie 56 cm

Waga 21 kg

Lekka budowa ciała

Wąska kufa

Zdrowie

HDA

ED 0/0

CEA,PRA,KAT clear (badanie kliniczne)

MDR1 N/N

TNS N/N

IGS N/N

CEA N/N

NCL N/N

SN N/N

GG N/N

Potomstwo

Banjo jako reproduktor border collie jest ojcem już kilku miotów pięknych szczeniaków!  Tutaj znajdziesz informacje o dotychczasowych miotach.

Praca

Jest za wcześnie, żeby mówić o pracy Everka. To narazie nasza psia młodzież. Uczy się błyskawicznie, jest skupiony na przewodniku i umie już pracować w rozproszeniu i trudnych warunkach.

 

Sport

Ever zaczyna właśnie swoją przygodę z agility i obedience. W obu tych sportach na tym etapie wykazuje duże predyspozycje i chęć do nauki.

Charakter

Ever jest psem pewnym siebie i pełnym pozytywnej energii. Jest wyjątkowo zmotywowany. Kocha pracować i się uczyć. Nie ma znaczenia czy na zabawkę czy na jedzenie. Jest uparty, zrównoważony, kocha ludzi, nie ma problemów w kontaktach z innymi psami. I ma w sobie coś takiego, co powoduje, że wszyscy go lubią i nie mam tu nawet na myśli ludzi.

Ever nie umie pracować powoli. Jak już robi to na 200%.

Rodowód

Ever jest synem Nony i Foxa.

 

Wymiary

Kolor czekoladowo-sobolowy

Włos półdługi

Wzrost: 56 cm

Waga: 22 kg

Zdrowie

HDA

ED 0/0

OCD free

LTV 0

Praca

.. wkrótce więcej informacji …

Sport

.. wkrótce więcej informacji …

Charakter

.. wkrótce więcej informacji …

Rodowód

Nano przyjechał z Rosji. 

Wymiary

Kolor czekoladowy

Włos półdługi

Wzrost: 55 cm

Waga: 21 kg

Zdrowie

HDA

ED 0/0

OCD free

LTV 0

NASZE SUKI

W naszej hodowli border collie kluczową rolę odgrywają nasze wspaniałe suczki. Zachęcamy do poznania ich bliżej!