Mace Windu

Hotel dla psów i ludzi niedaleko Warszawy | Psi Domek

MIOT 2021 - ojciec: Mace Windu

Lamia Nona Bafra & Mace Windu Extraordinary Jedi Shepherd

Praca

W pracy przy owcach jest bardzo skupiony, cierpliwy i nieustępliwy. Ma dobre oko. Nadal jest w trakcie szkolenia. Bardzo dobrze znosi presje chociaż nie za bardzo ją lubi. Praca z Macem przy owcach to czysta przyjemność.

 

Sport

W sporcie jest niesamowicie zwinny i szybki, jest bardzo skoczny i ma bardzo dobrą świadomość ciała. We frisbee ma bardzo dobrą łapalność, w przyszłości planowane jest wystartowanie w Latających Psach.

 

Charakter

Mace po rodzicach odziedziczył bardzo miły charakter, piękną budowę oraz chęć do pracy oraz bardzo dobre zdrowie. Mace jest psem kochajacym cały świat, jest przyjazny wobec innych psów i kotów. Jest bardzo dobrze zsocjalizowany, ma bardzo łagodny i delikatny charakter. Nie wykazuje agresji w stosunku do innych zwierząt. Jest wytrwały, nie zraża się wieloma powtórkami. W domu potrafi wiele godzin odpoczywać i nie narzuca się, jedynie musi być blisko człowieka.

 

Rodowód

Mace Windu – Extraordinary Jedi Shepherd 

Urodzony: 25.09.2018

Rodzice:  Amber Wave Daenery x Blaze Red Bury 

Jego rodzice to psy sportowe – mama Neri trenuje obedience, agility, frisbee oraz pasterstwo, zdobyła wiele tytułów w każdej z tych dyscyplin. Tata Burza jest psem tropiącym/ratowniczym SAR, rownież trenuje agility oraz frisbee i amatorsko pasterstwo. 

 

Wymiary

Kolor: Brindle Merle

Wzrost: 53 cm

Waga: 18 kg

Zdrowie

Pakiet w MyDogDNA® + profil DNA. 

Badania kliniczne serca (echo)

Badania klinczne oczu & gonioskopia ecvo.