Agility z Natalią Karpińską

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Agility z Natalią Karpińską

1 sierpnia 2023 - 5 sierpnia 2023

👩‍🏫 INSTRUKTORKA: Natalia Karpińska
📅 KIEDY: 1 – 5 sierpnia 2023 r.
🗺️ GDZIE: Psi Domek, Jednorożec, woj. mazowieckie

🖊️ Zapisy następują poprzez wypełnienie formularza dostępnego na naszej stronie. Będziemy pisać szczegółowe maile do osób, które dostały się na obóz. Przypominamy, że pierwszeństwo mają osoby, które już u nas były.

 

🏠 ZAKWATEROWANIE
Każdy uczestnik zostanie zakwaterowany w nowym, dwuosobowym domku wyposażonym w łazienkę. Dla wszystkich dostępna jest też w pełni wyposażona kuchnia. Teren jest ogrodzony i są zapewnione miejsca do parkowania. Naokoło znajdują się pola i lasy do spacerów, a 3 km dalej rzeka Orzyc.
.

📋 PLAN OBOZU: Pierwszy dzień zaczniemy o godzinie 14. Przez 3 kolejne dni każdy uczestnik będzie miał zajęcia przed i po południu. Piątego dnia skończymy do godziny 13.

.

🎥 Zobacz koniecznie film pokazujący nasz ośrodek i okolice: https://www.facebook.com/hotel.psidomek/posts/2756057308049196

 

INSTRUKTORKA: Natalia Karpińska

Sporty kynologiczne Natalia poznała 12 lat temu i wraz z jej pierwszym psem Codym (westie) rozpoczęła ich wspólną przygodę. Początki były trudne, ale dzięki temu wyniosła bardzo wiele. Cody ma już 14 lat i jest na sportowej emeryturze. Aktualnie Natalia jest szczęśliwą posiadaczką 4 psów: Codyego, Vento, Raska oraz Jeta. Cały czas uczy się u zaawansowanych (zagranicznych i polskich) zawodników oraz trenerów agility. Z Codym startowała w kategorii small, Vento, Rask i Jet startuje w kategorii large. Cody zakończył swoją kariere w klasie A2, a jej młodsze psy są w najwyższej klasie agility A3. Ze wszystkimi psami ma wiele osiągnięć.

W 2015 Natalia reprezentowała Polskę z Codym na EOJA (European Open Junior Agility) w Czechach. W 2019 zakwalifikowała się z Vento jako reprezentacja Polski na European Open w Holandii. W 2022 kwalifikacja oraz reprezentacja kraju na European Open w Belgii oraz na Mistrzostwach Świata w Austrii (biegi drużynowe).

https://agilitypoznan.weebly.com/

Szczegóły

Początek:
1 sierpnia 2023
Koniec:
5 sierpnia 2023
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
,

Organizator

Psi Domek

Miejsce wydarzenia

Psi Domek
Władysława Grabskiego 1
Jednorożec, 06-323 Poland
+ Google Map
Phone
+48 501 626 451
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia