Obóz pasterski 2020

Obóz pasterski 2020

Zapraszamy wszystkich pasjonatów i początkujących na obóz pasterski z Karoliną Walczak – Karolina nie zalicza się od osób lubiących starty w zawodach, ale nie przeszkodziło jej to startować w zawodach AHBA w USA i zdobyć uprawnienia sędziego.

W dniach 29 maja – 1 czerwca 2020 r. zapraszamy do Psiego Domku na obóz pasterski z Karoliną Walczak!

Karolina o sobie:

Zajmuję się głównie psami pracującymi w stylu tradycyjnym, czyli wszystkie rasy pasterskie. Sama przez kilka lat pracowałam z moim Sheltie w gospodarstwie przy kilku tysiącach gęsi i kilkudziesięciu owcach. Najbardziej lubię pracę farmerską, od moich psów oczekuję posłuszeństwa i inicjatywy, ja natomiast chętnie pomagam im w każdym trudnym momencie 🙂 .

Startowałam w zawodach pasterskich według różnych regulaminów i w różnych konkursach. Z moją starszą suczką Sheltie – Bellą startujemy również w zawodach dla Border collie klasy 1, zwykle zajmując czołowe lokaty. W zeszłym roku wraz z już wspomnianą Bellą i jej synem Branem zostałam zaproszona do USA, gdzie odbyliśmy wspólnie 20 startów (w ciągu 5 dni trialowych), w najwyższej klasie, według regulaminu AHBA. Każdy start owocował czołowymi lokatami w danej klasie oraz 5-cio krotnym uzyskaniem najlepszego wyniku dnia oraz 3 x wynik rezerwowy. Do tego kilka startów w zawodach FCI, poczynając od zdawania testów pracy HWT, po najwyższą klasę, osiągając czołowe lokaty. Oba Sheltie w roku 2018 spełniły wymagania do tytułu Championa American Herding Breed Association!

Od 2018 zaczęłam pracę ze swoim własnym border collie, suką Nell pochodzącą z Anglii, choć zarzekałam się, że bordera mieć nie będę.

Tu parę filmików z pracy Karoliny:

Więcej o Karolinie i jej psach można poczytać na stronie https://plsheepdogs.wixsite.com/sabshai

Cena:

Cena dla uczestnika z wyżywieniem obejmuje:

  • 4 noclegi (od wieczora 28 maja do popołudnia 1 czerwca),
  • 4 śniadania i 5 obiadokolacji,
  • 4 pełne dni sportowej pracy,
  • napoje ciepłe i zimne, dostępne 24h,
  • drewno na grilla

Rezerwacja miejsca:

Rezerwacja zostanie dokonana dopiero po dokonaniu opłaty w wysokości 450 zł. Opłata jest bezzwrotna. Organizator zastrzega sobie prawo odwołania obozu z przyczyn niezależnych od niego i wówczas zobowiązuje się do zwrotu wniesionych opłat.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu przez Messenger lub na maila: hotel@psidomek.pl .

Wydarzenie na Facebooku:

Obóz pasterski z Karoliną Walczak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *